Foto R.Kalivoda

Foto R.Kalivoda

Ahoj;o)
jmenuji se Martin, tahám s sebou už na hřbetě nějaký ten křížek a taky už půl života tahám na krku (rameni) foťák při toulkách krajem v okolí mého rodiště, tj. okolím Bruntálu v podhůří Jeseníků.
Jako kluk jsem zkoušel fotit sovětskými přístroji Zenit, časem jsem se, jak vývoj předurčuje, přes Prakticu, P-six a kinofilmovou Minoltu dostal až k digitálu.
Nenajdete zde senzační akční a technicky perfektní fotky,do uměleckého ztvárnění mám taky daleko. Jen zprostředkovávám to, co jsem při svých toulkách viděl a se štěstím"ulovil".

V Břidličné vystavovali místní umělci

Minulý týden jsem měl možnost zúčastnit se vernisáže v nově zrekonstruované galerii Kulturního domu v Břidličné. Jedním ze čtyř autorů výstavy je i můj kamarád, fotograf přírody, Vašek Vašíček. Rád jsem jeho pozvání přijal a nelitoval jsem. Václav představil veřejnosti své skvělé snímky zvěře, ptactva i krajin na fotografiích formátů A3 a A2, další dva umělci okouzlili svými obrazy a nechyběla ani parádní kolekce místního řezbáře.
Celá akce se nesla v pohodovém duchu, víno teklo proudem a diskuse a debaty nebraly konce. A co jsme si nestihli říct v galerii, to jsme dokončili ve vedlejší hospůdce u žejdlíku chlazeného Šeráčku.
Přikládám k nahlédnutí pár snímků z dílny Vaškova kamaráda, fotografa Jirky Šomíka.
v1.jpg
v2.jpg
v3.jpg
v4.jpg
v5.jpg
v6.jpg
v11.jpg
v8.jpg
v7.jpg
v10.jpg
v9.jpg
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Opište prosím kontrolní kód "4950"
martinzatka@seznam.cz
Na Vaši návštěvu se těší Martin Žatka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one