Foto R.Kalivoda

Foto R.Kalivoda

Ahoj;o)
jmenuji se Martin, tahám s sebou už na hřbetě nějaký ten křížek a taky už půl života tahám na krku (rameni) foťák při toulkách krajem v okolí mého rodiště, tj. okolím Bruntálu v podhůří Jeseníků.
Jako kluk jsem zkoušel fotit sovětskými přístroji Zenit, časem jsem se, jak vývoj předurčuje, přes Prakticu, P-six a kinofilmovou Minoltu dostal až k digitálu.
Nenajdete zde senzační akční a technicky perfektní fotky,do uměleckého ztvárnění mám taky daleko. Jen zprostředkovávám to, co jsem při svých toulkách viděl a se štěstím"ulovil".

Kluci v akci

Minulý týden byly u nás prázdniny a tak jsem střídavě vzal své 3 synky do krytu aby se podívali na ptáčky kteří mi lítají ke krmítku. Pravda, některé pecivály jsem musel přemlouvat ale naštěstí mám i jednoho, který neskrývá radost, když ho beru sebou do lesa. A tomu se taky příroda nejvíce odměnila. Zatímco první dva pozorovali jen sýkorky a brhlíky, Matěj měl štěstí i na strakapoudy a společně jsme se bavili nad tím, jak samička nenechá ani vteřinu samce aby se nakrmil. A aby kluci měli zajímavější zážitky, nechal jsem je fotit. Tady je pár výsledků;o)
Honza

Honza

Filip

Filip

Matěj

Matěj

lovec Matěj

lovec Matěj

Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
martinzatka@seznam.cz
Na Vaši návštěvu se těší Martin Žatka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one