Foto R.Kalivoda

Foto R.Kalivoda

Ahoj;o)
jmenuji se Martin, tahám s sebou už na hřbetě nějaký ten křížek a taky už půl života tahám na krku (rameni) foťák při toulkách krajem v okolí mého rodiště, tj. okolím Bruntálu v podhůří Jeseníků.
Jako kluk jsem zkoušel fotit sovětskými přístroji Zenit, časem jsem se, jak vývoj předurčuje, přes Prakticu, P-six a kinofilmovou Minoltu dostal až k digitálu.
Nenajdete zde senzační akční a technicky perfektní fotky,do uměleckého ztvárnění mám taky daleko. Jen zprostředkovávám to, co jsem při svých toulkách viděl a se štěstím"ulovil".

Nová kniha Oty Bouzka

Rád bych prostřednictvím tohoto webu upozornil na nově vydanou knihu spisovatele, malíře, scénáristy a mého kamaráda Oty Bouzka.Kniha vyšla ve vydavatelství akcent a vřele doporučuji k počtení o lovech, přírodě, rybaření....
865.jpg
kniha.pdf  759.77kB
Nedávno vyšla další z knih Oty Bouzka, tentokrát je hlavním tématem srnčí kraj okolo rodných Přeštic, lovy a zážitky s přítelem, hajným Špačkem....
913.jpg
Nejnovějším titulem Oty Bouzka je pohodové čtení o veselých zážitcích při lovech, společenských akcích, prostě o životě lidí s mysliveckou krví.
1079.jpg
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
martinzatka@seznam.cz
Na Vaši návštěvu se těší Martin Žatka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one