Foto R.Kalivoda

Foto R.Kalivoda

Ahoj;o)
jmenuji se Martin, tahám s sebou už na hřbetě nějaký ten křížek a taky už půl života tahám na krku (rameni) foťák při toulkách krajem v okolí mého rodiště, tj. okolím Bruntálu v podhůří Jeseníků.
Jako kluk jsem zkoušel fotit sovětskými přístroji Zenit, časem jsem se, jak vývoj předurčuje, přes Prakticu, P-six a kinofilmovou Minoltu dostal až k digitálu.
Nenajdete zde senzační akční a technicky perfektní fotky,do uměleckého ztvárnění mám taky daleko. Jen zprostředkovávám to, co jsem při svých toulkách viděl a se štěstím"ulovil".

Report z vernisáže

V parném druhém květnovém dni proběhla v bruntálském divadle vernisáž fotek ze soutěže " Jak vidím Jeseníky" Byl jsem se tdy mrknout a bylo nač. A když navíc k pěkným fotkám zahraje skvělá živá muzika z produkce skvělých lidiček Bohunky a Štěpána Mikulkových, je o pěkný podvečer postaráno;o)
ver4.jpg
Tóny se nechala unést i malá tanečnice a zpestřila tak komorní atmosféru.
ver5.jpg
Při vernisáži se i vyhlašovaly jednotliví vítězové v daných kategoriích a to byl taky jeden z důvodů, proč jsem tu dlouhou cestu 214 metrů z domu do divadla vážil. Náš výborný kamarád získal jednu z cen...
ver2.jpg
ANO ! Honza alias Mouka převzal z rukou zástupců CHKO Jeseníky zaslouženě cenu za 2.místo v kategorii flóra a fauna - gratruluju!
Po produkci nechybělo pár slov s kolegy fotografy. Na snímku Honza s loňským vítězem a letošním předsedou poroty ( sakryš, tak jakto, že to Honza nevyhrál!) Štěpánem.
ver3.jpg
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
martinzatka@seznam.cz
Na Vaši návštěvu se těší Martin Žatka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one