Foto R.Kalivoda

Foto R.Kalivoda

Ahoj;o)
jmenuji se Martin, tahám s sebou už na hřbetě nějaký ten křížek a taky už půl života tahám na krku (rameni) foťák při toulkách krajem v okolí mého rodiště, tj. okolím Bruntálu v podhůří Jeseníků.
Jako kluk jsem zkoušel fotit sovětskými přístroji Zenit, časem jsem se, jak vývoj předurčuje, přes Prakticu, P-six a kinofilmovou Minoltu dostal až k digitálu.
Nenajdete zde senzační akční a technicky perfektní fotky,do uměleckého ztvárnění mám taky daleko. Jen zprostředkovávám to, co jsem při svých toulkách viděl a se štěstím"ulovil".

Společné ukončení sezóny

Rok 2010 finišuje a my, tedy já, Radim a Honza, jsme se v neděli 12.12.sešli, abychom ukončili téměř 3 měsíce trvající společnou výstavu pod názvem "Napříč Moravou". V krásném interiéru knihovny v Horním Benešově jsme balili fotky a kuli plány na další období.Prolistovali jsme také Knihu návštěv, udělali společnou fotečku v duchu nadcházejících Vánoc a ve sněhové vánici se pro letošek rozloučili.
Myslím, že naše společná výstava v galeriích malých podhorských městeček měla smysl a byla jakýmsi odrazovým můstkem do budoucna. Vždyť asi největším oceněním pro fotografa je přímý kontakt s divákem, který ho pochválí ;o)
Dávám proto k nahlédnutí pár stránek z Knihy návštěv, a to i proto,že ji mám doma já a kluci tak můžou kdykoliv nahlédnout sem a zavzpomínat...;o)
hb4.jpg
kniha.jpg
kniha7.jpg
kniha2.jpg
kniha8.jpg
kniha6.jpg
kniha5.jpg
kniha4.jpg
kniha3.jpg
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
martinzatka@seznam.cz
Na Vaši návštěvu se těší Martin Žatka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one