Foto R.Kalivoda

Foto R.Kalivoda

Ahoj;o)
jmenuji se Martin, tahám s sebou už na hřbetě nějaký ten křížek a taky už půl života tahám na krku (rameni) foťák při toulkách krajem v okolí mého rodiště, tj. okolím Bruntálu v podhůří Jeseníků.
Jako kluk jsem zkoušel fotit sovětskými přístroji Zenit, časem jsem se, jak vývoj předurčuje, přes Prakticu, P-six a kinofilmovou Minoltu dostal až k digitálu.
Nenajdete zde senzační akční a technicky perfektní fotky,do uměleckého ztvárnění mám taky daleko. Jen zprostředkovávám to, co jsem při svých toulkách viděl a se štěstím"ulovil".

Vernisáž v bruntálském divadle 10.11.

Své fotky jsem již několikrát prezentoval na nějakých výstavách, většinou společných z některými z kamarádů - Otou, Kaldou, Ovsíkem, Moukou, a to ve Vrbně, v Karlově Studánce či Horním Benešově. Nyní poprvé a konečně! i ve svém rodném městě, v prostorách předsálí divadla v Bruntále. V důstojných prostorách a v parádních rámech je umístěno něco přes 40 fotek s tematikou divoce žijících tvorů z okolí města. S instalací fotek si bravurně a téměř bez potřeby mé asistence poradila paní šéfová, má kamarádka Dita, spolu s ostatními zaměstnanci divadla, za což jim patří můj velký dík. Vernisáž přišlo navštívit přes 50 lidiček, známých i neznámých. Po mém kostrbatém blekotání se všichni při vínku a za hudebního doprovodu Bohdana Mikulky myslím dobře bavili, spousta lidí se seznámila, prostě atmosféra byla skvělá.
Pár fotek z akce z dílny kamarádů Honzy Moučky a Petra Kose.....
vk.jpg
v4.jpg
vk1.jpg
vk2.jpg
v3.jpg
vk4.jpg
v13.jpg
v11.jpg
v6.jpg
v1.jpg
v15.jpg
v14.jpg
v8.jpg
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
martinzatka@seznam.cz
Na Vaši návštěvu se těší Martin Žatka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one