Foto R.Kalivoda

Foto R.Kalivoda

Ahoj;o)
jmenuji se Martin, tahám s sebou už na hřbetě nějaký ten křížek a taky už půl života tahám na krku (rameni) foťák při toulkách krajem v okolí mého rodiště, tj. okolím Bruntálu v podhůří Jeseníků.
Jako kluk jsem zkoušel fotit sovětskými přístroji Zenit, časem jsem se, jak vývoj předurčuje, přes Prakticu, P-six a kinofilmovou Minoltu dostal až k digitálu.
Nenajdete zde senzační akční a technicky perfektní fotky,do uměleckého ztvárnění mám taky daleko. Jen zprostředkovávám to, co jsem při svých toulkách viděl a se štěstím"ulovil".

Vrbno 25.9.2010 - vernisáž

V sobotu 25.9. jsme otevírali společnou výstavu pod názvem " Napříč Moravou" . Fotky z přírody ve Vrbně pod Pradědem v galerii Střecha vystavovali Honza Ovesný, Radim Kalivoda a já. Vernisáž moderoval známý spisovatel a malíř a skvělý člověk Ota Bouzek, který nám kladl zákeřné otázky;o)
2.jpg
Velmi vkusně atrmosféru doplnila mezivystoupení manželů Krystýnkových s klávesy a houslemi.
1.jpg
Po oficiální části proběhla prohlídka a vedlo se několik neformálních diskusí s návštěvníky. Velkou radost nám udělala i návštěva našeho kamaráda a kolegy Honzy Moučky(na fotce ten pohodář s proužky;o)
5.jpg
Při sklence vína pak Ota Bouzek udělil pár rad do života mladým vystavovatelům ...
4.jpg
..a po ukončení akce ještě nezbytné společné fotky. (zprava Honza,Radim,Ota,Martin)..
6.jpg
a ještě jedna s dobrou duší vrbenské galerie Střecha , Naděnkou, která se o nás vzorně starala, za což jí moc děkujeme jakož i za poskytnutí těchto fotek;o)
9.jpg
www.strecha-vrbno.cz
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
martinzatka@seznam.cz
Na Vaši návštěvu se těší Martin Žatka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one